İade Ve Değişim Politikası

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/ tahrip etmeden/ bozmadan/ tekrar satışını engelleyecek ürün veya paketleme soru yaratmadan veya ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, info@probitki.com adresine ürün fatura numarası ve sipariş numarınızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız gerekmektedir. ProBitki bu e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi Size bildirecektir. Bu bilgileri Size iletmemizle birlikte Siz, iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak Size belirtilen veya karşılıklı anlaşılan kargo şirketi vasıtasıyla veya elden belirtilen adrese teslim edebilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda hangi kargo şirketi vasıtasıyla teslim ettiğinizi ve kargo takip numarasını bize info@probitki.com adresinden bildirmeniz gerekmektedir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve şair durumların tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.

Değişimler içinde yukarda belirtilen iade koşullarına uygun ürünler için 100% değişim veya para iade garantisi verilmektedir. Kusurlu/hasarlı ürünler için değişiminde kargo masrafları bizim tarafımızdan karşılanacak olup, hasarsız/kusursuz ürünlerin değişiminde/iadesinde kargo masrafları alıcı tarafından karşılanacaktır.

Oy Ver
Online Destek
Herhangi bir sorununuz mu var?
Bize yazın, yardımcı olalım.